Hakkımızda

SEA Bağımsız Denetim A.Ş. uluslararası iş merkezlerinden biri olan İstanbul’da kurulmuştur. Bağımsız Denetim, Özel Denetim, Danışmanlık ve Eğitim Hizmetlerini profesyonel çözümlerle sunmaktadır.

Profesyonel ekibi ve sektördeki tecrübesiyle hizmet verdiği kurumlara değer ve nitelik katması ile yerel ve global sektörün tercih sebebidir.

SEA Bağımsız Denetim A.Ş. , müşteri ilişkilerini geliştirerek, hizmet verdiği kurumların maksimum performansa ulaşabilmesine ve sektörde yer edinmesine destek olmaktadır.

Hizmet verdiği kurumların ihtiyaçları doğrultusunda uluslararası çözümler geliştiren SEA Bağımsız Denetim A.Ş. , başarı kriterini kurumların memnuniyeti olarak belirlemiştir.

Misyon

Tecrübelerimiz doğrultusunda sunduğumuz profesyonel hizmetlerle, sektörün yerel ve global ekonomilerde güven oluşturulmasına öncülük etmek.

Vizyon

Analitik bakış açısıyla yenilikçi çözümler üreterek sektörün lideri olmak.

Şeffaflık Raporu Hakkında Bilgilendirme

Bağımsız denetim yönetmeliğinin 36.maddesi kapsamında 01 Ocak 2020 – 31 Aralık 2020 hesap dönemi içerisinde KAYİK Dahil Bağımsız Denetim sözleşmesi yapılmadığından ilgili döneme ait KAYİK Dahil bir denetim hizmeti gerçekleştirmediğimiz için şeffaflık raporu hazırlama zorunluluğumuz bulunmamaktadır. Bu sebeple 01 Ocak 2020 – 31 Aralık 2020 dönemi için Şeffaflık Raporu düzenlenmemiştir.