SEA Akademi

Eğitimlerimizle sektörün ihtiyaç duyduğu nitelikli insan kaynağının artırılmasına katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz. SEA Akademi bünyesindeki eğitim programları alanında uzman eğitmenlerimizin katkılarıyla gerçekleşmektedir.

  • TFRS ve BOBİ FRS’ye göre Uygulamalı Finansal Tablo Eğitimi

Türkiye Finansal Raporlama Standartları (TFRS) ve Büyük ve Orta Boy İşletmeler için Finansal Raporlama Standartları’na (BOBİ FRS) göre finansal tabloların oluşturulması ve sürdürülmesi büyük önem arz etmektedir. Alanında uzman eğitim kadromuz tarafından hazırlanan uygulamalı eğitimler sayesinde tüm işleyişi öğrenmenizi ve sürdürülebilir hale getirebilmenizi sağlıyoruz.

  • TFRS ve BOBİ FRS’ye göre Uygulamalı Dipnot Eğitimi

Türkiye Finansal Raporlama Standartları (TFRS) ve Büyük ve Orta Boy İşletmeler için Finansal Raporlama Standartları’na (BOBİ FRS) göre dipnot eğitimlerini, uygulamalı olarak uzman eğitim kadromuz tarafından hazırlanan eğitimler sayesinde öğrenmenizi ve sürdürülebilir hale getirebilmenizi sağlıyoruz.

  • TFRS ve BOBİ FRS’ye göre Uygulamalı Konsolidasyon Eğitimi

Türkiye Muhasebe Standartlarını (TMS) kanuni defterlerinde uygulayacak olan tüm ticari şirket yetkilileri ve ilgili departman çalışanlarının katılması gereken konsolidasyon eğitimlerini, alanında uzman eğitim kadromuz tarafından hazırlanan uygulamalı eğitimler sayesinde tüm işleyişi öğrenmenizi ve sürdürülebilir hale getirebilmenizi sağlıyoruz.

  • EBIT-EBITDA (FAVÖK) Eğitimi

Faiz, amortisman ve vergi öncesi kâr (FAVÖK – EBITDA) hesaplaması, mali analizde ve şirket değerlemede kullanımı konularına ilişkin SEA Akademi’de uzman eğitmenlerimiz ile eğitim programlarını gerçekleştiriyoruz.

Teklif Alın

Daha iyi bir hizmet için Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin