Özel Denetim

Günümüzde şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli alanlarda özel amaçlı denetim hizmetleri sunmaktayız.

Hizmetlerimiz

 • Due Diligence

Durum tespit raporları şirketlerin devir ve satın alımında en önemli konulardan biridir. Mali durum tespitini yaptıran işletmeler, vergisel ve hukuksal riskleri önceden görebilme ve risk analizi verileri ışığında kendisine bir yol çizebilme imkanına kavuşur. Bu sayede işletmenin devir veya satın alımını gerçekleştirecek olan şirket sahibi, oluşabilecek vergi idaresi inceleme riskinin ve yaşanılabilecek mali olumsuzlukların önlemini önceden almış olacaktır. Uzman kadromuzla sizin için bu risklerin önüne geçiyor, daha sağlıklı kararlar almanız hususunda yol gösteriyoruz.

 • İç Kontrol Sisteminin Kurulması ve İç Kontrol Denetimi

Bir şirketin başarısında rol oynayan en büyük etkenlerden birisi de iç kontrol sisteminin uzman bir ekip tarafından hazırlanması ve sürdürülebilir hale getirilmesidir. Ekibimizle birlikte bu çalışmaları en titiz şekilde hazırlıyor ve iç kontrol denetiminizi düzenli raporlar eşliğinde gerçekleştiriyoruz.

 • Hile ve Usulsüzlük Denetimi

Günümüzde şirketler büyüyüp geliştikçe denetimi ve kontrolleri de zor bir hale gelmektedir. Hata, hile ve usulsüzlük riskleri artmakta ve bu risklerin denetimini gerçekleştirecek profesyonel bir ekibe ihtiyaç duyulmaktadır. Bu kapsamda tüm riskleri göz önünde bulunduran uzmanlarımız, şirketlere özel yapılan denetim ve raporlamalar sayesinde bu sorunların ortadan kalkmasında rol oynamaktadır.

 • Kurumsal Risk Raporlamaları

Finansal ve finansal olmayan, iç ve dış yönetime yönelik tüm analizler ve raporlamalar sayesinde kurumsal risk oluşturan tüm sorunları ortadan kaldırmak, şirketin geleceğinin belirleyicisidir. Bu raporlar sayesinde hem kısa hem de uzun vadeli iletişim stratejilerinin oluşturulması ve sürdürülmesi sağlanmaktadır. Ekibimizle, şirketiniz için gerekli olan kurumsal risk raporlarını hazırlıyor, şirketinizin geleceğini güvence altına almanızı sağlıyoruz.

 • Kalite Denetim ve Değerleme

Ürün veya hizmetin kalitesini ölçmek ve değerlemek ürün ve hizmete duyulan güveni artırır. Uzmanlarımızla, sağladığınız ürün ve hizmetleri tüm kalite denetim aşamalarından geçirerek şirketinize rapor ediyoruz. Bu sayede ürün ve hizmetinizi geliştirme süreçlerinde izleyeceğiniz yolları da öğrenme imkanı sağlıyoruz.

 • Güvence Raporu

Güvence olmadan bir işe başlamak tüm yönetim süreçlerini göz ardı etmektir. Profesyonellerimizle şirketiniz için hem finansal hem de iş süreçleriyle birlikte tüm sahip oldukları verilere yönelik güvence hizmetlerini sunuyoruz.

 • Finansal Analiz Raporları

İyi bir finansal analiz, şirketlerin vazgeçilmezidir. Geçmişe ait tüm mali sonuçlarınızı detaylı bir şekilde inceliyor, analiz ediyor ve sorunların tespiti sayesinde izlemeniz gereken yolu belirliyoruz.

 • Hasılat Denetimleri

Hasılat, kurum ya da işletmenizin bir zaman dilimi içinde elde ettiği satış bedelleri ile öteki gelirlerin toplamını oluşturmaktadır. Hasılat denetimi, şirketinizde oluşabilecek genel finansal sorunların önüne geçmede önemli bir aktördür. Profesyonel ekibimizle şirketiniz için tüm bu denetimleri sıkı bir şekilde gerçekleştiriyor, finansal risk yönetiminizin en etkin şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

 • Stok Denetimleri

Mal ve ürünlerin ticaretiyle kazancını sağlayan şirketlerin sürekliliği, bu işleyişi en kontrollü şekilde sağlamakla gerçekleşmektedir. Uzman ekibimiz sayesinde ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetleri analiz ediyor ve stoklama, sevk, üretim gibi tüm aşamalardaki en uygun modülleri sizlere sunuyoruz. Böylece şirketinizde verimli bir işleyiş ve kontrollü yönetim imkanını sizlere sağlıyoruz.

 • Ar-Ge Denetimleri

Ar-Ge hizmetleri kapsamında sağlanan tüm destek ve teşvik uygulamalarını araştırmak uzmanlık gerektirmektedir. Ekibimizle bu süreci şirketiniz için yönetiyor ve şirketinizi ilgilendiren tüm önemli gelişmeleri ve imkanları önünüze sunuyoruz.

 • Nakit Akış Denetimi

Nakit akış denetimleri; işletme, yatırım ve finansman faaliyetlerinin, nakit giriş ve nakit çıkışlarını açıklayan bir tablo ile denetlenebilmektedir. Tüm bu hizmet ve raporlamalar uzman ekibimizce şirketiniz için hazırlanarak, denetimlerinizin yasal şekilde gerçekleşmiş olması ve önünüze çıkabilecek tüm risklerin ortadan kalkması sağlanmış olacaktır.

Teklif Alın

Daha iyi bir hizmet için Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin